نتایج جستجو برای عبارت :

خط مقدم جبهه سلامت کجاست؟

خط اول دفاعی سلامت برخلاف آنچه که این روز‌ها در رسانه‌ها تبلیغ می‌شود، بیمارستان نیست بلکه کوی و برزن و کف جامعه است!
و اولین مدافعان سلامت هم کسانی هستند که جلوی بار اضافی مراجعات به مراکز درمانی و افزوده شدن زحمت و دردسر کادر خدوم و جهادگر درمان را می‌گیرند؛ اما متاسفانه زحمات و خدمات جهادگران خط مقدم جبهه سلامت، عمداً یا سهواً دیده نمی‌شود.
کادر بهداشت و پیشگیری در خط مقدّم جبهه سلامت تلاش می‌کنند که کار به بیمارستان ها کشیده نشود؛ ب
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان اعلام کرد که ارتش ارمنستان بار دیگر اقدام به نقض آتش‌بس در خط مقدم جبهه میان دو کشور کرد.
به گزارش خبرگزاری آناتولی، وزارت دفاع جمهوری آذربایجان با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ارتش ارمنستان اشغالگر بار دیگر اقدام به نقض آتش‌بس در خط مقدم جبهه میان دو کشور کرده و با تیراندازی به سمت آذربایجان منجر به شروع درگیری شده است.
در این اطلاعیه ضمن اشاره به اقدامات تحریک آمیز ارمنستان آمده است: واکنش لازم به این اقداما
در منطق قرآن، عزت واقعی و کامل متعلق به خداوند و متعلق به هر کسی است که در جبهه‌ی خدائی قرار میگیرد. در مصاف بین حق و باطل، بین جبهه‌ی خدا و جبهه‌ی شیطان، عزت متعلق به کسانی است که در جبهه‌ی خدائی قرار میگیرند. این، منطق قرآن است. در سوره‌ی فاطر میفرماید: «من کان یرید العزّة فللّه العزّة جمیعا».(۱) در سوره‌ی منافقون میفرماید: «و للّه العزّة و لرسوله و للمؤمنین و لیکنّ المنافقین لایعلمون»؛(۲) عزت متعلق به خداست، عزت متعلق به پیامبر و به مؤم
اولین و آخرین کسانی که سرنوشت جبهه و عقبه جبهه را می توانند رقم زنند، نقش آفرینان خط مقدمند. خط مقدمی که گاه ممکن است در جبهه جنگ باشد.گاهی وسط زلزله و گاهی جلوی سیل و ... اصلا روزگار همیشه صحنه نبرد بوده است. گاه در نبرد با طبیعت و حوادث طبیعی مانند سیل و زلزله و طوفان و ... و گاهی با نیروی بشر بر سر آرمان یا منافع می جنگد. روی همین حساب هم تصور دورانی بدون مبارزه تقریبا محال به نظر می رسد. 
ادامه مطلب
نقد مستند مادر جبهه‌ ها به کارگردانی شهرام میراب اقدم؛
مستند مادر جبهه‌ ها روایت زندگی نخستین زنی است که پس از آزادسازی خرمشهر، وارد خاک این شهر شد. در این مستند مرحومه زهرا محمودی به روزهای آغازین جنگ و اشتیاق خود برای رفتن به خط مقدم جبهه اشاره می کند.
«مادر جبهه‌ها» به کارگردانی شهرام میراب اقدم، مستندی کوتاه و باکیفیت است که زندگی بانو زهرا محمودیه و اقدامات این مادر ایثارگر و شجاع ایرانی در ایام دفاع مقدس را مورد بررسی قرار می‌دهد.
«
قیامت است خدایا؟،صدای صور کجاست.؟
تمام زنده ذلیلیم ، دلِ جسور کجاست.؟
به زخمه ی چه کنم های شهر گم شده ام
کجاست کوی صفا، خانه ی سُرور کجاست؟
شدند خیلِ خلایق مرید گوساله
کجاست موسیِ عمران و راه طور کجاست.؟
چقدر یوسف ما زخمی یهودا شد
زِ چاه تا به زلیخا پلِ عبور کجاست .؟
صدای تیشه ی فرهاد را کسی نشنید؟
کجاست عزتتان!؟شوکتِ غرور کجاست؟!
شبِ سمور نخواهم در این هجومِ بلا
برای یک شب راحت، لبِ تنور کجاست ؟*
مرا چنین منگر ! روزگار بد تا کرد.!
ملامتم مکن ای ی
به نام خدای مهربون
چن وقته پیش یه ماجرایی پیش اومد که سه جبهه به وجود آورد
و من توی یکی از اون جبهه ها قرار گرفته بودم
امروز یکی دوماه از اون ماجرا گذشته 
هر کودوم از این جبهه ها فکر می کردن حق با اونهاست و بقیه رو مقصر میدونستند
در حالی که حقیقت این بود که هر سه جبهه دچار سوءتفاهم شده بودن

دیشب داشتم به این فکر میکردم که این وسط فقط خدا میدونست که چی پیش اومده 

یه لحظه به این فکر کردم خدا چه واکنشی نشون داده با دیدن این قضاوت های ما
و احساس ک
ای نسیم سحر آرامگه یار کجاستمنزل آن مه عاشق کش عیار کجاست
شب تار است و ره وادی ایمن در پیشآتش طور کجا موعد دیدار کجاست
هر که آمد به جهان نقش خرابی دارددر خرابات بگویید که هشیار کجاست
آن کس است اهل بشارت که اشارت داندنکته‌ها هست بسی محرم اسرار کجاست
هر سر موی مرا با تو هزاران کار استما کجاییم و ملامت گر بی‌کار کجاست
بازپرسید ز گیسوی شکن در شکنشکاین دل غمزده سرگشته گرفتار کجاست
عقل دیوانه شد آن سلسله مشکین کودل ز ما گوشه گرفت ابروی دلدار کجاس
رفقا غدیر تمام نعمة است، وقتی برای ما تمام نعمت آماده است چه باید کرد؟ باید تمام شکر رو به جا بیاریم آیا تمام شکر این است که در غدیر نام علی (ع) رو داد بزنیم؟ نه دوستان!!!!!!! .
.
.از علی اکتفا به نام علی، نبود در خور نام علی
.
.
. ‌باید که برای غدیر از جان مایه گذاشت. امروزه یارو از شیش تیکه شدن شکمش، از چشم و ابروش عکس میگره و به نمایش میزاره ما میتونیم کمک یه پیر زن بکنیم و بارش رو تا در خونه برسونیم و سلفی بگیریم بگیم به#عشق_مولا . . بزار ریا بشه، نام ع
«گشایش نزدیکت کجاست؟! فریادرسیِ سریعت کجاست؟!»
پرسید و پاسخی نشنید. شنید. انگار شنید اما نه آن‌گونه که باید. نه آن‌طور که می‌خواست! آدمی‌زاد هر چه هم مومن، گاهی می‌خواهد ببیند، می‌خواهد بشنود. فریاد می‌زند. بلند فریاد می‌زند. بلندتر فریاد می‌زند. دوباره و هزارباره فریاد می‌زند. «کجاست؟!» پس کجاست آن گشایش نزدیکت؟ کجاست فریادرسیِ سریعت؟! کجاست...؟!
پ.ن: چند وقتی این جمله بی‌اختیار افتاده بود سر زبانِ ذهنم! یادم نمی‌آمد از کجاست! گشتم. پی
کجاست؟
لحظه های خالی و بدون کینه و صبور
عطر خاطرات کهنه ی قدیم
عشق (مثل چشمه مثل رود) دور
دلم گرفته است...
مثل بارش شدید قطره های درد
روی شانه های صبح سادگی
در خیال روز های سرد
کجاست؟
لحظه های خیس انتظار
عشق خالص دو یار
کجاست؟ 
تئاتر بوسه های شب
حرف های گرم و عاشقانه ی دو لب!
کجاست؟
 هوای تازه وخنک
طرح آسمان آبی و بدون لک
دلم گرفته است...
دلم گرفته است...
دلم عجیب تنگ است؛
برای لحظه های عاشقانگی
برای خاطرات خوب و اتفاق های ناگهانگی.
شعر از شاعر خسته:
استودیو عصر جدید کجاست ادرس استودیو مسابقه عصر جدید کجاست تصویربرداری برنامه عصر جدید ادرس دقیق استودیو عصر جدید 
استودیو عصر جدید کجاست
اولین و بزرگ ترین برنامه استعدادیابی تلویزیونی در ایران با نام عصرجدید و با حضور استعدادهای ویژه در زمینه های سرگرمی، هنری و مهارت های ورزشی که از شبکه سه پخش می شود.
وارثشان کیست؟ اوست آری اوست مگر غیر از او می توان تصور کرد که بگویم او کیست او تنها اوست و غیر از او، اویی وجود ندارد آری اوست
او مهدی فاطمه است...............
او کجاست؟ او کجا نیست تا من بگم کجاست، او در تمام کجاها حضور دارد پس من باید ببینم کجام؟ آری کجام؟  من الان در همان کجاییم که او در همان کجاست....
من امید به رودی داشتم که هیچوقت مقصدش به سمت رودخانه ام نبود. در چاه نمناک زندگی در انتظار پرتو نوری بودم تا بیاید و راه درست را تقدیم من کند! من آن قطره بارانی هستم که در رویای دریا شدن بود اما در حالی که در خیالش غوطه می زد در مرداب تنها اسیر شد. گاهی وقت ها سرنوشت می تواند درد آور باشد اگر احمق نباشید. پس اگر می دانستیم با احمق بودن چقد خوشحال می شدیم هیچوقت بخاطر قدرت تفکر احساس افتخار نمی کردیم. اگر لبخند را نشانه خوشبختی بنامیم. نشانه خوش
کتاب «بورا جبهه، بورا معبد» از مجموعه اشعار ایوب شهبازی که به زبان ترکی سروده شده است.
کتاب «بورا جبهه، بورا معبد» مجموعه اشعار ایوب شهبازی است که سال 1366 و توأم با دفاع مقدس توسط اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در 46 صفحه به چاپ رسیده است.
این مجموعه شامل سروده‌هایی است در حوزه جبهه، جنگ و شهادت که به زبان ترکی سروده شده و ترانه‌های حماسه و استقامت را در خود نجوا کرده است.
دانلودpdf کتاب مدار منطقی کریم زادگان

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsدانلود کتاب مدار منطقی پیام نور نوشته کریم زادگان مقدمwww.esfand.org › index.php › 17-cat17 › 14-cat14 › 7...Translate this pageهمچنان که میدانید در چند سال اخیر دانشگاه پیام نور سرفصل مشخصی برای دروس خود تدوین کرده و با توجه به این سرفصل ها منابع مختص پیام نور را تالیف کرده است.دانلود کتاب درس مدار منطقی داود کریم زادگان مقدم دانشگاه پیام نور ...https://aghazeh.com › کتاب-درس-مدار-منطقی-داود-کریم-...Translate th
فرماندار محترم ویژه شهرستان خرید ویلا ارزان در تنکابنبا سلام و احترام
نظر به همت و تلاش ایثارگرانه شما در اقدامات حمایتى و پشتیبانى بیدریغ از جبهه جان برکف درمان شهرستان لازم میدانم به نمایندگى از جامعه پزشکی وپرستاری مراتب قدردانى مان را از آن مقام دلسوز ابراز نماییم.همکاران کادر درمان با مضیقه امکانات و خطر بالاى تهدید جانى ناشى از بیمارى کشنده کرونا در صف مقدم این جنگ سخت دلگرم به کمکهاى ادارات و مسئولین شهرستان هستند و شما را به عنوا
منشا بوی بد دهان کجاست
برخی غذاها، شرایط سلامت فردی و عادت های خاص در بین مواردی است، که منجر به بوی بد دهان می شود.
بسیاری از اوقات، با رعایت یک سری نکات بهداشتی می توانید از این ناراحتی پیشگیری کنید.
اگر این روش ها جواب نداد، باید به دندانپزشک مراجعه کنید.
ادامه مطلب
2437 - «سید حسن امین» عضو سابق «جبهه ملی» از
اخراج خودش از این تشکیلات به‌دلیل محکوم کردن تروریست خوانده‌شدن سپاه
پاسداران انقلاب اسلامی از سوی رئیس‌جمهور آمریکا خبر داد و گفت: “برخی
افراد به‌ظاهر ملی‌گرا و عضو جبهه ملی، علاقه‌مند به تشدید تحریم‌های
ضدایرانی هستند”منبع: yon.ir/mzdr95
دانلود فایل اصلی
سلام بازدید کننده گرامی من شادی بیگزاده هستم و در وبلاگ کافه معلومات قصد دارم تا به بررسی بهترین مطالب سلامت روان، سبک زندگی و سلامت جسمانی بپردازم.
مطالب نوشته خودم نیستند و از بهترین منابع برای شما گردآوری خواهم کرد اما با ذکر منبع پ خیالتان راحت باشد.
ممنون که همراه کافه معلومات هستید.
با توجه به درگیر شدن آحاد مختلف کشور با ویروس همه گیر کرونا و تبعات ناشی از این بیماری ، تعداد57 از خادمیاران حرم حضرت رضا علیه السلام شهرستان مینودشت با تأسی به سیره آن حضرت بیش از گذشته به یاری نیازمندان و اقشار محروم شتافته و با مشارکت در فعالیت های عام المنفعه، و شرکت در طرح افتخاری مدافعین سلامت  سهمی کوچک اما موثر را در خدمت به هم وطنان خویش ایفاء نموده اندکه بدینوسیله از تلاش مدافعین جبهه سلامت قدر دانی بعمل می اید

عشق بود و جبهه بود و جنگ بودعرصه بر گُردان عاشق تنگ بودهر که تنها بر سلاحش تکیه کردمادری فرزند خود را هدیه کرددر شبی که اشکمان چون رود شدیک نفر از بین ما مفقود شدآنکه که سر دارد به سامان می رسدآنکه که جان دارد به جانان می رسددیده ام ، دستی به سوی ماه رفتبی سر و جان تا لقاءالله رفتزندگیمان در مسیر تیر بودخاک جبهه ، خاک دامنگیر بودآنکه خود را مرد میدان فرض کردآمد از این نقطه طی الارض کردهر که گِرد شعله چون پروانه استپیکر صدپاره اش بر شانه است
دانلود آهنگ مهدی مقدم پاییز برام بده
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * پاییز برام بده * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , مهدی مقدم باشید.
دانلود آهنگ مهدی مقدم به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Mehdi Moghadam called Paeiz Baram Bade With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه مهدی مقدم به نام پاییز برام بده
نیستی یه روزی من میمیرم از این درد قلبم فقط واسه تو زندگی میکردهوا چه دلگیره بازم بارون زده انگار
سوالی برای عدالتخواهی در ورزش و سلامت جامعه
زمان جنگ هزاران میلیارد تومانی که اکنون برای ورزش قهرمانی از وزارتخانه تا فدراسیون و باشگاهها و مربیان و ... هزینه میشود , هزینه نمیشد کسی هم نمیگفت برای آبروی کشور و اسلام و انقلاب باید هزینه کنیم. اکنون بیش از 30 سال است داریم هزینه ریالی و ارزی میدهیم به کجا رسیدیم؟ با این هزینه های 30 ساله چه مقدار فقر زدایی و اشاعه خیرات که می توانستیم انجام دهیم و نکردیم. عدالت حاکمان به چه معناست. آیا با این هزین
مهدی دانایی مقدم
یکی از بازیگران پرکار و با سابقه ایرانی که در سریال ها و فیلم های موفق بازی کرده است مهدی دانایی مقدم می باشد ، این هنرمند عزیز 19 سال در عرصه هنر تئاتر و تلوزیون و سینما فعالیت دارد و همچنان با اهدافی که دارد این راه را ادامه خواهد داد. برای آشنایی بیشتر با هنرمند عزیز مهدی دانایی مقدم همراه ما باشید .
آثار مهدی دانایی مقدم
آثار مهدی دانایی مقدم در تئاتر و تلوزیون بی شمار هستند در ادامه قصد داریم برخی از آثار موفق و دیده شده
دانلود کتاب اصول حسابداری 1 عبدالکریم مقدم

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultshttps://www.madresehclub.com/www.madresehclub.com › Topics › دانلود-کتاب-ا...
دانلود کتاب اصول حسابداری 1 عبدالکریم مقدم و ... - مدرسه کلوبhttps://www.madresehclub.com/Translate this pageMar 27, 2019 - دانش پژوهان عزیز ،در این بخش لینک دانلود کتاب کامل اصول حسابداری ۱ عبدالکریم مقدم – علی شفیع زاده در ۳۴۷ صفحه بهمراه خلاصه کتاب اصول ...https://www.irhesabdaran.ir/www.irhesabdaran.ir › ... › دروس تخصصی کاردانی
دانلود رایگان کتاب آموزش
خروسه کجاست؟رو پرچین
چی داره؟تاج چین چین
بالش رو هی تکون می‌دهبه این و اون نشون می‌ده
می‌گه که خوش به حال منرنگین کمونه بال من
هم قوی، هم قشنگمهیچ کس نیاد به جنگم
بعد چی می‌شه ؟می‌خونه تا خسته می‌شه
وقتی می‌آد به لونهنمونده آب و دونه
تقویم زندگی شهید « محمدحسین فهمیده»:
(هـ . ش) 1346: (اول ادریبهشت) ولادت – در شهر قم
(هـ . ش) 1352: ورود به کلاس اول دبستان- دبستان روحانی قم (کریمی)(هـ . ش) 1356: (خرداد) پایان دورة ابتدایی(هـ . ش) 1356: (مهر) ورود به کلاس اول راهنمایی- مدرسه راهنمایی حافظ قم(هـ . ش) 1356: (مهر) ورود به کلاس دوم راهنمایی- مدرسه راهنمایی حافظ قم(هـ . ش) 1357: پخش اعلامیه‌های رهبرکبیر انقلاب اسلامی(هـ . ش) 1357: (دوازدهم بهمن ماه) دیدار با مقام معظم رهبر انقلاب اسلامی(هـ . ش) 1358: (تابستان) هجرت
گرایش‏ های فرهنگی متفاوتی درون دنیای اسلام و از جمله ایران وجود دارد که در نگرش به غرب، آرمان‏ ها و رسالت انقلاب اسلامی و نحوه موضع‏ گیری نسبت به جامعه جهانی، مختلف فکر می‏کنند. این اختلاف فکری به اختلاف خط و مشی‏ های سیاسی تبدیل می‏ شود که اگر در جبهه فرهنگی حل نشوند، در صحنه‏ های خیابانی ظهور و بروز پیدا می‏ کنند.۱.اولین جبهه، جبهه‏‏ ی سکولارهاست که معتقدند باید از صحنه حیات اجتماعی دین زدایی کرد تا عقلانیت خودبنیاد، عهده دار مدیریت
دانلود مداحی جواد مقدم, دانلود گلچین مداحی جواد مقدم, دانلود مداحی جواد
مقدم محرم, زیباترین مداحی جواد مقدم, دانلود بهترین مداحی های شور جواد
مقدم, دانلود رایگان مداحی جدید, مداحی شور جواد مقدم صوتی, مداحی صوتی
جواد مقدم

منتشر کننده فایل: دانلود مداحی محرم
مداح : محرم
سبک : نوحه محرم جواد مقدم ,مداحی محرم جواد مقدم ,روضه محرم جواد مقدم
 مدت زمان : 109 دقیقه
کیفیت : BluRay 720p 
فرمت : MKV 
هیئت : حسینه
فایل : MP3 
سال : 97 

برای دانلود به ادامه مطلب بروی
گرایش‏ های فرهنگی متفاوتی درون دنیای اسلام و از جمله ایران وجود دارد که در نگرش به غرب، آرمان‏ ها و رسالت انقلاب اسلامی و نحوه موضع‏ گیری نسبت به جامعه جهانی، مختلف فکر می‏کنند. این اختلاف فکری به اختلاف خط و مشی‏ های سیاسی تبدیل می‏ شود که اگر در جبهه فرهنگی حل نشوند، در صحنه‏ های خیابانی ظهور و بروز پیدا می‏ کنند.۱.اولین جبهه، جبهه‏‏ ی سکولارهاست که معتقدند باید از صحنه حیات اجتماعی دین زدایی کرد تا عقلانیت خودبنیاد، عهده دار مدیریت
جبهه مقابل انقلاب در تلاش است تا مردم را نسبت به نظام نامید کند بدین صورت که چنین جمله ای در ذهن مردم نقش ببندد: " نظام اسلامی/ نظام ولایت فقیه/ حکومت آخوندی /و ... نمی تواند کشور را اداره کند"در این راستا جبهه اصلاحات که پر است از انسان هایی که جاهلانه و یا عامدانه به دنبال قدرت و ثروت هستند گزینه های خوبی برای اجرای اهداف آن جبهه در حکومت اسلامی دارد. گاهی قدرت طلبی گاهی ثروت طلبی و گاهی آزادی خواهی به معنای بی بندباری و ... دست مایه ی سواری گرفتن
هر چند که سخت است غم هجر شهیدی
خرسند ز آنم  که به مقصود رسیدی

ای شیر دلاور که شدی مالک اشترسردار سرافراز تو سالار شهیدی

در حمله گرگان به تو در خط مقدمدیدند که هرگز به عقب پا نکشیدی

از شوق ملاقات شهیدان همه ی عمردر جبهه اسلام سراسیمه دویدی
خَم گشت به تعظیم تو دنیای پُر از کفرای سَرو مقاوم نه شکستی نه خمیدی

در جبهه دشمن که همه فکر فرارنددیدند تو سرشار غروری و امیدی

هر چند که داغ تو در این سینه نگنجدبر خط خمینی نفس تازه دمیدی

از هم چو در

گرایش‏‌های فرهنگی متفاوتی درون دنیای اسلام و از جمله ایران وجود دارد که در نگرش به غرب، آرمان‏‌ها و رسالت انقلاب اسلامی و نحوه موضع‏‌گیری نسبت به جامعه جهانی، مختلف فکر می‏‌کنند. این اختلاف فکری به اختلاف خط و مشی‏‌های سیاسی تبدیل می‏‌شود که اگر در جبهه فرهنگی حل نشوند، در صحنه‏‌های خیابانی ظهور و بروز پیدا می‏‌کنند.☑اولین جبهه، جبهه‌‏‌ی سکولارهاست که معتقدند باید از صحنه حیات اجتماعی را دین‌زدایی کرد تا عقلان
 خلاصه کتاب اصول حسابداری ۱ عبدالکریم مقدم

خلاصه کتاب اصول حسابداری 1 عبدالکریم مقدم :: دانلود کتاب و ...۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «خلاصه کتاب اصول حسابداری 1 عبدالکریم مقدم» ثبت شده است - دانلود کتاب و خلاصه کتاب.https://www.madresehclub.com/www.madresehclub.com › Topics › دانلود-کتاب-اصول-حسابداری-1-ع...دانلود کتاب اصول حسابداری 1 عبدالکریم مقدم و علی شفیع ...۷ فروردین ۱۳۹۸ - دانش پژوهان عزیز ،در این بخش لینک دانلود کتاب کامل اصول حسابداری ۱ عبدالکر
این پاورپوینت در 15 اسلاید طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از زندگی نامه،نحوه اعزام به جبهه،فعالیت در جبهه و ماجرای اعزام به جبهه هم به صورت روایت گری در فیلم هم داستانی و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد شهید 13ساله مرحمت بالا زاده در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نمایید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
برای هیچ متعصبی دلیل نیاور
با او مجادله نکن
او جبهه میگیرد!
کسی که جبهه گرفت دیگر فکر آموختن نیست؛بلکه فکر پیروزیست!
تغییر دست خود شخص است نه دیگران.
بگذار او خودش کنجکاو شود و عقایدش را نقد کند.
تنها دو کلمه به او بیاموز:
" شک کن "
وینستون چرچیل
مشاهده مطلب در کانال
در مدت زمانی کوتاه چند نفر از نزدیکان مادرم، از جمله بچه‌ی برادرش، بچه‌ی خواهرش و بچه‌ی عمویش به شهادت رسیدند. هم‌زمان من و برادرم مدام می رفتیم جبهه و می‌آمدیم و خال هم بهمان نمی‌افتاد. چندوقتی متوجه شدم مادرم یک جوری به ما نگاه می‌کند! تا این که یک روز ما کنار و گفت: «ننه! شما کجای جبهه هستین که طوری‌تون نمیشه؟ نکنه شما جبهه نمی رین. نکنه میرین یک جای دیگه، بعد برمی‌گردین می گین ما جبهه بودیم؟ اگه این‌طوریه حداقل به من بگید» دیدم خیلی د
سوال پخش زنده روبیکا کجاست 
سوال اکثر کاربران اینترنتی درباره روبیکا

با سرویس رسانه تصویری روبیکا، امکان انتخاب ترتیب پخش برنامه ها یا توقف و پخش مجدد آنها را دارید. همچنین میتوانید از مشاهده برنامه ‏های پخش زنده اینترنتی تلویزیونی لذت ببرید.
ادامه مطلب
انتخاب متین ان است که  بدور از هرطیف و طائفه ،این حزب و آن حزب ، این گروه و آن گروه  باشند فردی را انتخاب کنیم که توان قانونگداری و تبیین هدایت  دولت در راستای چشم انداز کشور را داشته باشد فلذا علم و عمل ، قول فعل نماینده ایجاد و تکمیل قانون باشد، مردم عزیز: بیآیید سربازی را همچون حاج قاسم سلیمانی را به جبهه مقدم قانونگداری بفرستیم که مثل آن شهید بزرگوار خالصانه در راه اعتلای امنیت کشور ، نظام و عرصه بین الملل تلاش کرد پس دست رنج نماینده بای
این جزوه مربوط به جلسه اول بیوشیمی 2 استاد مقدم پناه هست و شامل سرفصل های: 1- تجزیه قند ها در گوارش 2- کانال های انتقال مونوساکارید ها (GLUT & SGLUT) 3- گلیکوژنز 4- مسیر های سوختن گلوکز و 5- سرنوشت پیرووات است.

لینک دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب
زنگ درخانه زده شدعین این آدمهایی که تاحالا صدای زنگ را نشنیده بودن چهارتایی به سمت آیفون رفتیمآخه ۳ روزه هیچ کس زنگ خونمون را نمیزنه من وهمسر قرنطینه وبچه ها هم چون ناقل هستن محکوم به ماندن درخانهچه چهره دوست داشتنی پشت آیفون بودمهمان ناخوانده ای با ماسک به دهان ....بچه ها باشتاب به سمت دررفتند درراباز کردند وعقب ایستادند که نکات بهداشتی را رعایت کننددایی جون بود البته تنهابرای بچه ها اسباب بازی خریده بودبرای ماهم قرص ودارو ویه سوپ خانگینم
این جزوه مربوط به جلسه اول بیوشیمی 2 استاد مقدم پناه هست و شامل سرفصل های: 1- تجزیه قند ها در گوارش 2- کانال های انتقال مونوساکارید ها (GLUT & SGLUT) 3- گلیکوژنز 4- مسیر های سوختن گلوکز و 5- سرنوشت پیرووات است.

لینک دانلود نمونه فایل در ادامه مطلب
ادامه مطلب
کجاست انقطاع از امید به نماز های با حال در اتاق های نیمه تاریکِ خلوت و ساکت و اشک های سر قنوت روز های بیکار و بی دل مشغولی و بی دغدغه که تازه نوبت خدا شود... این امید افیونی کی قرار است خاموش شود و وسط روزهای شلوغ و با لباس های کار و ساعت های پر کار و پر دغدغه خدا پرستیم و خودخواهانه دنبال حال خوب و اشک سر قنوت نباشیم...
 بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- سایت دم خروسی  اسلام ستیز  مستکبرین جهال- ایران اینترنشال- میگیود دولت مردم را از کورنا میترساند ومردم نمیترسند  دلشان خوش است ولی بایدبه انها دلداری داد- دلداری همان است درخط مقدم جبهه کورنا  سربازان ویژه ایستادند- اگر در یوم اربعین پدرجد کورنا ازامن وزمین بروید حسین دوسنان ومحبین الحسین علیه السلا م با سر میرونداین دلداری است
جزوه اصول حسابداری 1 عبدالکریم مقدم
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود جزوه اصول حسابداری 1 عبدالکریم مقدم

جزوه اصول حسابداری  1: دانلود رایگان خلاصه دروس و جزوات درس اصول حسابداری ۱ :شامل 1 جزوه. براساس: اصول حسابداری ۱ نوشته: عبدالکریم مقدم ـ علی شفیع زاده جزوه درس اصول حسابداری مدیر سایت مارس 20, 2013 اصول حسابداری 1 ۵ نظرها. این جزوه برگرفته از کتاب اصول حسابداری (۱) ، نوشته آقایان عبدالکریم مقدم و علی شفیع زاده می با
دیانت ،صداقت ، شجاعت و شرافت سردار سلیمانی را بگذارید در کنار دیانت ، صداقت ، شجاعت و شرافت کسانی که با مطرح کردن "دولت با تفنگ" ،سعی در تخریب سپاه داشتند!
بی شرافتی آنست که به شریف ترین رزمندگان کشور ،که عمری را در جبهه و خط مقدم مبارزه با دشمن گذراندند و امنیت را برای کشورشان به ارمغان آوردند، تهمت دولت با تفنگ بزنیم!
” ارتقاء سلامت روان ، نشاط اجتماعی ”
اسامی روزهای هفته سلامت روان؛
1. پنجشنبه ۱۸ مهر : نقش خود مراقبتی در نشاط اجتماعی
2. جمعه ۱۹ مهر : نقش آموزه های دینی، فرهنگ و معنویت در ارتقاء سلامت روان و نشاط اجتماعی
3.شنبه ۲۰ مهر: تحکیم خانواده، جامعه با نشاط
4. یکشنبه ۲۱ مهر : ارتقای سلامت روان و نشاط اجتماعی
5. دوشنبه ۲۲ مهر : نقش مهارت های زندگی در ارتقاء سلامت روان و نشاط اجتماعی
6. سه شنبه ۲۳ مهر: عوامل اجتماعی تعیین کننده های سلامت و نقش آن در نشاط اجتما
گرایش‏‌های فرهنگی متفاوتی درون دنیای اسلام و از جمله ایران وجود دارد که در نگرش به غرب، آرمان‏‌ها و رسالت انقلاب اسلامی و نحوه موضع‏‌گیری نسبت به جامعه جهانی، مختلف فکر می‏‌کنند. این اختلاف فکری به اختلاف خط و مشی‏‌های سیاسی تبدیل می‏‌شود که اگر در جبهه فرهنگی حل نشوند، در صحنه‏‌های خیابانی ظهور و بروز پیدا می‏‌کنند.
☑اولین جبهه، جبهه‌‏‌ی سکولارهاست که معتقدند باید از صحنه حیات اجتماعی را دین‌زدایی کرد تا عقلانیت خودبنیاد، ع
گرایش‏‌های فرهنگی متفاوتی درون دنیای اسلام و از جمله ایران وجود دارد که در نگرش به غرب، آرمان‏‌ها و رسالت انقلاب اسلامی و نحوه موضع‏‌گیری نسبت به جامعه جهانی، مختلف فکر می‏‌کنند. این اختلاف فکری به اختلاف خط و مشی‏‌های سیاسی تبدیل می‏‌شود که اگر در جبهه فرهنگی حل نشوند، در صحنه‏‌های خیابانی ظهور و بروز پیدا می‏‌کنند.
☑اولین جبهه، جبهه‌‏‌ی سکولارهاست که معتقدند باید از صحنه حیات اجتماعی را دین‌زدایی کرد تا عقلانیت خودبنیاد، ع

کجاست آن که مرا و دل مرا بلد استکه خنده‌هاش دلیل حیات این جسد است
مرا نگفته و ننوشته، خوب می‌دانددر امتحان دلم نمره‌اش همیشه صد است
کنار چای به من شعر می‌دهد هرشبسلام اولِ صبح‌ش به بوسه مستند است
دلم برای دلش یا دلش برای دلمقواره‌ی هم و آیینه‌ی تمام‌قد است
نه هیچ برکه و ساحل، نه هیچ چشمه و رودنفس کشیدنِ او وقت خواب، جذر و مد است
به جز ترازوی تقوا چه می‌توانم گفت؟به او که طرز نگاهش تمیزِ خوب و بد است
اگر نیامده امشب به این اتاق بهاردرخت
انتخاب متین آن است که  بدور از هرطیف و طائفه ،این حزب و آن حزب ، این گروه و آن گروه  باشند. فردی را انتخاب کنیم که توان قانونگذاری و تبیین هدایت  دولت در راستای چشم انداز کشور را داشته باشد فلذا علم و عمل ، قول و فعل نماینده ایجاد و تکمیل قانون باشد، مردم عزیز: بیآیید سربازی را همچون حاج قاسم سلیمانی را به جبهه مقدم قانونگذاری بفرستیم که مثل آن شهید بزرگوار خالصانه در راه اعتلای امنیت کشور ، نظام و عرصه بین الملل تلاش کرد پس دست رنج نماینده ب
دانلود سریال خواب زده
خواب زده مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی سیروس مقدم، تهیه‌کنندگی الهام غفوری و نویسندگی سعید نعمت‌الله است. فیلم‌برداری این مجموعه از ۲۸ آذر ۱۳۹۷ آغاز گردید.پخش این سریال از تاریخ ۸ آبان ۱۳۹۸ به صورت هفتگی (چهارشنبه‌ها) از طریق مراکز عرضه فیلم سراسر ایران انجام خواهد شد.
خواب زده ها کاری بسیار متفاوت با کارهای دیگر سیروس مقدم است که بر خلاف پایتخت که طنز بود و سریال نرگس که در موضوع خانوادگی  و اجتماعی بود ، در ژ
دانلود قسمت 3 سریال خواب زده
خواب زده مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی سیروس مقدم، تهیه‌کنندگی الهام غفوری و نویسندگی سعید نعمت‌الله است. فیلم‌برداری این مجموعه از ۲۸ آذر ۱۳۹۷ آغاز گردید.پخش این سریال از تاریخ ۸ آبان ۱۳۹۸ به صورت هفتگی (چهارشنبه‌ها) از طریق مراکز عرضه فیلم سراسر ایران انجام خواهد شد.
خواب زده ها کاری بسیار متفاوت با کارهای دیگر سیروس مقدم است که بر خلاف پایتخت که طنز بود و سریال نرگس که در موضوع خانوادگی  و اجتماعی بود
دانلود قسمت 2 سریال خواب زده
خواب زده ها کاری بسیار متفاوت با کارهای دیگر سیروس مقدم است که بر خلاف پایتخت که طنز بود و سریال نرگس که در موضوع خانوادگی  و اجتماعی بود
دانلود قسمت 1 سریال خواب زده
یا علی رفتم بقیع اما چه سودهر چه گشتم فاطمه آنجا نبودیا علی قبر پرستویت کجاستآن گل صدبرگ خوشبویت کجاستهر چه باشد من نمک پرورده ام دل به عشق فاطمه خوش کرده ام
 #السلام_علیک_یافاطمه‌الزهرا
▪️عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت دخت نبی اکرم (ص) حضرت زهرا(س)، مادرسادات و ایام فاطمیه▪️
مسیر تو رو به کجاست؟حزب توآنجاستخوشا به حال کسانکه روی کامل ایشانبه سمت خداستهمیشه به راز و نیازسپاسگزاری آسانهمیشه اهل نماز و دعاهمیشه به کار درستشَدید، دور از عوالم سستپی حفظ مقام مقدس روحپی حفظ ساحتِ حرمت جانفرار مدام از آمد شیطانبه سمت سمیعِ بصیربه سمت حضرت رحمانمسیر تو رو به کجاست؟حزب تو آنجاست
دیشب پس از یک ساعت و خورده ای دست و پا زدن در دریای لحاف و پتو بلاخره غرق خواب شدم...اما امشب اصلا خبری از خواب نیست، و ما همچنان باید در خدمت بی خوابی باشیم...نمیدونم (در واقع میدونم) برای چی دنیا اینجوریه که وقتی میخوای از فکرش بیای بیرون یکدفعه دوباره حرفش تو فامیل میفته و عکسش که از اون لباس های فضایی مانند پوشیده تو گروه فامیلی گذاشته میشه که رفته در خط مقدم مدافعان سلامت...واقعا چه دلیلی داره من دنیارو لعنت نکنم!؟
دوران جبهه آنطور که پدران و مادران ما برایمان تعریف می کنند دوران عجیبی بوده. زنان و مردان ایرانی دوشادوش همدیگر می جنگیدند؛ یکی در خط مقدم جبهه ها و دیگری پشت جبهه ها.
یکی از اقداماتی که زنان و دختران مجاهده این سرزمین طی 8 سال دفاع مقدس انجام دادند انفاق و ایثارگری بود. بخشیدن حلقه طلا، اَلَنگو و گوشواره طلا... این ها شعار نیست؛ بلکه این عمل زیبا نه تنها در دوران دفاع مقدس، که طی سه چهار دهه اخیر همواره از سوی بانوان مجاهده ایران زمین دیده شد
«مسئله‌ی سلامت، جزو مسائل درجه‌ی یک هر کشوری است.» ۱۳۹۱/۱۰/۱۱ این عبارت رهبر انقلاب اسلامی به روشنی نشان دهنده‌ی اهمیت سلامت مردم نزد ایشان بعنوان یکی از مسائل اساسی و حیاتی کشور است و در زمینه‌ی ارتقای سطح سلامت عمومی یکی از مسائل مهم نقش بی‌بدیل پزشکان و فداکاری پرستاری است. پایگاه اطلاع‌رسانی  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را در خصوص سلامت مردم و اهمیت نقش پزشکان و پرستاران در این زمینه بازخوانی می‌کند.
در رابطه با آموزش صبحانه سلامت و ترویج غذاهای سنتی در طی سال تحصیلی دو برنامه صبحانه سلامت در آموزشگاه داشتیم و دانش آموزان در برنامه های آغازین توجیه شدند نسبت به صبحانه سلامت و غذاهای سنتی و در نماز خانه آموزشگاه با همکاری فاطمه دهقان کمیته بهداشت آموزشگاه و مدیر و معاونین و همکاران طرح صبحانه سلامت برگزار گردید و سفیران سلامت و کمیته بهداشت مسئول نظارت بر تغذیه دانش آموزان در زنگهای استراحت بودند.
بسم الله الرحمن الرحیمنمی دانم مادر ابراهیم می‌داند پسرش وقتی در جبهه از او تعریف می‌کرد، چشم‌هایش چطور برق می‌زد! ابراهیم چفقانی نوجوان بود که آمده بود جبهه و خیلی هم مادرش را دوست داشت. به قول ما خیلی "مامانی" بود!می‌گفت مادرم سید است،
ادامه مطلب
یک بار گم شدن در ثانیه ها و هزار بار گم شدم در آینه .در آینه انعکاس تصویر من نبود . من به دنبال خودم به دور اینه پرسه می زنم و او تکرار می کند تصویر زنی در تاریکی . تصویر زنی در حجمی از سکوت . 
به خود شک می کنم . انگار لبانم دوخته است . چشم هایم چطور ؟ 
افکارم چطور ؟ باورهایم کجاست ؟ 
من درون سیاه چاله ای گیر کرده ام . طناب کجاست . ؟ 
دست هایت را دراز کنی بر می خیزم . جان می گیرم.  گره ای از لبانم باز می شود . 

به چشم نیمه بازت، تار دیدی در کفِ مطرب
ولیکن دشمن است ای دوست، در دستش تفنگ است این

*طراحان: محمد صابر شیخ رضائی و سید شعیب حسینی مقدم
خوشنویسی کتیبه ها: استاد ناصر طاووسی
* خلق شده در کارگاه طراحی گرافیک محیطی آستان مقدسه حضرت فاطمه معصومه (س) / به مناسبت فرارسیدن ماه محرم الحرام ۱۴۴۱
سوالات مهم درس دوم سلامت و بهداشت دوازدهم
سوالات مهم درس 2 سلامت و بهداشت دوازدهم
سوالات امتحانی درس دوم سلامت و بهداشت دوازدهم
سوال های مهم درس 2 سلامت و بهداشت دوازدهم
درس دوم سلامت و بهداشت دوازدهم
سوالات متن درس دوم سلامت و بهداشت دوازدهم
سوالات متن درس 2 سلامت و بهداشت دوازدهم
نمونه سوالات درس دوم سلامت و بهداشت دوازدهم

به نام خدا

ادامه مطلب
ته دنیا کجاست؟
امروز توی اینستاگرام یکی این سوال پرسیده بود،برای اولین بار نوشتم:ته دنیا اونجاست که توی آینه به خودت نگاه میکنی و خودت نمیشناسی. برای من ته دنیا اونجا بود،وقتی بعد از اون روز .... به خودم توی آینه نگاه کردم؛انگار اندازه هزار سال پیر شده بودم و خودم نمیشناختم.
همه به دنبال سلامت جسمانی خود هستند. همه مردم سلامت جسمانی را در اولویت قرار میدهند اما فارغ از اینکه سلامت روان هم می تواند بر روی کیفیت زندگی آنها تاثیر زیادی بگذارد.
سلامت جسمانی در حقیقت از سلامت روان نشات می گیرد. این موضوعی است که در این پست از وبلاگ روانشناسی به آن میپردازیم.
یعنی اگر فردی از سلامت روان کامل برخوردار باشد سلامت جسمانی حقیقی را هم به دست می آورد.
سالها تجربیات علمی ثابت کرده است که ذهن تاثیر کاملی بر جسم و نحوه فعالیت آ
۱. یک نفر که نمی شناسیمش در یک گوشه ای که نمی دانیم کجاست نکته ای که معلوم نیست منبعش کجاست برای درمان کرونا می گوید که مثلا فلان چیز مفید است و آن چیز کمیاب و گران می شود و ما با وجود گرانی و احتمال خطر بیماری دنبال آن می رویم. 
۲.  ۱۲۴۰۰۰ پیغمبر معصوم از گناه و خطا نسخه های معتبر و بی هزینه و خطر  برای سلامتی روح ابدی ما داده اند ما حاضر نیستیم گاهی حتی امتحانش کنیم .
http://ziarani1.blog.ir/     وبلاگ زیارانی
دانلود آهنگ جدید حسن مقدم به نام دنیامی
Текст песни Donyami Hasan Moghaddam
ماه شب های منی با تو حال قلب من خوبهЛуна моих ночей с тобой, мое сердце хорошо
من حواسم هست بهت احساس من نسبت بهت مطلوبهЯ знаю, что я чувствую себя хорошо о вас
ساز قلبم با تو کوک آرامش قلبم تویی رویامی

ادامه مطلب
ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست؟
مدرک دیپلمم اینجاست ولی کار کجاست؟
هر کجایی که من مدرک خود را بردم
پاسخ این بود که یک پارتی پولدار کجاست؟
روز و شب هر چه دویدم پی همسر گفتند
از برای چو تویی همسر و غمخوار کجاست؟
پدر دختره تا دید مرا با فریاد
گفت اوٌل تو بگو درهم و دینار کجاست؟
خانه در جردن و شمران چه داری بچه؟
پست و عنوان و یا حجره و انبار کجاست؟
ست الماس و گلوبند زمرد که به آن
بکند دختر من فخر در انظار کجاست؟
یک عدد بنز مدل 98 دو در
تا کند فیس در آن در
آنچه باید درباره سلامت گوش بدانید
 متخصص گوش و حلق و بینی و رئیس اداره سلامت گوش و شنوایی وزارت بهداشت در گفتگو با برنامه «مجله پزشکی» در مورد موضوع سلامت گوش گفت : بهترین کاری که ما می‌توانیم برای گوش، این سیستم پیشرفته و مهم، انجام دهیم مراقبت از آن است، باید دانست، به محض اینکه گوش های ما آسیب می بینند، شروع به ترمیم کردن خود می کنند.

ادامه مطلب
روان شناسی معاصر، برای روابط سالم و انسانی میان والدین و فرزندان اهمیت بسیاری قائل است و آن را اساس سلامت روانی اعضای خانواده در نظر می گیرد.
سلامت روانی در رویکردهای مختلف روان شناسی، تعاریف متفاوتی دارد که این تعاریف به رغم تفاوت ظاهری، با یکدیگر در تناقض نیستند و هر یک از آن ها به بعد خاصی از ابعاد سلامت روان توجه دارند.

ادامه مطلب
نمونه سوالات درس سوم سلامت و بهداشت دوازدهم
سوالات درس سوم سلامت و بهداشت دوازدهم
سوال های مهم درس سوم سلامت و بهداشت دوازدهم
 درس سوم سلامت و بهداشت دوازدهم
نمونه سوالات امتحانی درس سوم سلامت و بهداشت دوازدهم
سوالات مهم درس 3 سلامت و بهداشت دوازدهم
درس 3 سلامت و بهداشت دوازدهم

به نام خدا

ادامه مطلب
بسم رب الشهدا و صدیقین

✨سال روز شهادت شهید تهرانی مقدم✨
                    (۲۱ آبان ۱۳۹۰)

سردار سرلشکر حسن تهرانی مقدم از بنیانگذاران اصلی صنایع موشکی جمهوری اسلامی و بنیانگذار توپخانه و موشکی سپاه در دوران پر افتخار هشت سال دفاع مقدس و مسئول سازمان خودکفایی و تحقیقات صنعتی سپاه پاسداران بود که در چنین روزی به فیض شهادت رسید.
او ۲۵ سال از عمر بابرکت خودرا در ایجاد و توسعه این بخش از توان دفاعی قرار داد و به عنوان «#پدر موشکی ایران» لقب گرف
به نام خدا.
هیچوقت از اینکه دیگران نوشته هایم را بخوانند خوشحال نمیشدم. اصلا از تکنولوژی هیچوقت خوشحال نمیشوم که مثلا بخواهم نوشته برای دیگران بفرستم یا هر چیز دیگری. اما به قول یکی از دوستان دوره غارنشینی تمام شده و ما نسل دیگری از انسان ها هستیم که جز خوردن و خوابیدن نیاز مبرمی به پاره ای از ارتباطات اجتماعی هم داریم. و البته من وبلاگ نویسی را از بین تمام شبکه های مجازی مطمئن تر و سنگین تر میدانم. 
در هر صورت امیدوارم شوق این نوشتن ادامه پید
سالها رفت و هنوز
یک نفر نیست بپرسد از من
که تو از پنجره عشق چه ها می خواهی
صبح تا نیمه ی شب منتظری
همه جا می نگری
گاه با ماه سخن می گویی
گاه با رهگذران
خبر گمشده ای می جویی
راستی گمشده ات کیست؟کجاست؟
صدفی در دریا است؟
نوری از روزنه فرداهاست؟
یا خدایی است که از روز ازل پنهان است؟
بارها آمد و رفت
بارها انسان شد
وبشر هیچ ندانست که بود
خود اوهم به یقین آگه نیست
چون نمی داند کیست
چون ندانست کجاست چون ندارد خبر از خود که خداست …
قیصر امین پور
دل به شکل غریبی در تنگنای حوادث دست و پا می زند .از تو چه پنهان حال و هوای دل  مثال ابر تیره است . گرفته و در بند کشیده  .نکند تردید  به رگ و پی زده است .    آفت  تردید ، وقتی به بافت افکارت رسوخ می کند، بند بند وجودت را می سوزاند . از یک طرف تصویر یک لبخند، از فرسنگ ها فاصله سو سو می زند و از سوی دیگر تردیدِ بود و نبود ی که جزء اثباتِ نیستی نبود . 
اکنون دل برای بودنش برای پذیرفتنش ، بهانه می خواهد .شوق زیستن کجاست ؟ 
چشم ها وقتی به دنبال یک نگاه می
دانلود آهنگ جدید وقتش شد از مهدی مقدم با بهترین کیفیت + پخش آنلاین
خیال نکن که من بهت بگم دوباره برگرد
تویی که بی دلیل فقط شدی باعث سردرد
منه ساده رو باش که واس تو زدم به هر در
آره سخته ولی بالاخره میفتی از سر
Mehdi Moghaddam – Vaghtesh Shod
دانلود آهنگ مهدی مقدم به نام وقتش شد با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸

متن و ترانه آهنگ مهدی مقدم – وقتش شد
چقدر ساده گذشتی از آدمی که پات وایساده
جدی جدی حالم بی تو خیلی حاده
برو وقتی فکرم ازسرت افتاده
دیگه بسه هرچی که بوده خس
به مناسبت هفته سلامت از کارشناسان بهداشت دعوت به عمل آمد تا درباره بهداشت عمومی و شعار هفته سلامت برای دانش آموزان صحبت کنند و نیز برنامه صبحانه سلامت با همکاری انجمن اولیا و مربیان مدرسه اجرا شد همچنین دانش آموزان در این خصوص ویژه برنامه ای اجرا کردند دعوت از اولیا به مناسبت هفته سلامت و اجرای پیاده روی به مناسبت هفته سلامت
محمدابراهیم همت
معلم و فرمانده نظامی ایرانی
به زبان‌های دیگر مطالعه کنیددریافت به عنوان پی‌دی‌افپی‌گیریویرایش
محمد ابراهیم همت (زاده ۱۲ فروردین ۱۳۳۴ شهرضا - درگذشته ۱۷ اسفند ۱۳۶۲ جزیره مجنون)[۳] معلم و نظامی ایرانی بود، که از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران در جنگ ایران و عراق بشمار می‌آمد. وی پس از انقلاب و در سال ۱۳۶۱ مدت کوتاهی را در جبهه جنگ لبنان و اسرائیل گذراند، سپس به ایران بازگشت و در جبهه‌های جنگ ایران و عراق در عملیات‌هایی چون
 Ø 15 میلیمتر مدار
- موتور راندمان بالا با گشتاور بالا تحویل داده شده است
- طراحی منحصر به فرد و اهرم کنترل ارگونومیک برای مدیریت ایمن و راحت
- بر روی دکمه خدمت خدمت برای خدمات ابزار سریع
- لغزنده خروجی هوای چرخشی طراحی شده برای سطح سر و صدای کم و بدون خسارت عملکرد
- پد پشتیبان ویژه پانچ برای از بین بردن بیش از حد پخت با پیچ M6
- جبهه جبهه با صفحه لمسی نرم افزاری برای بهترین دستکاری
- دستکش در پلی کربنات شفاف شفاف به طور کامل از خطوط هوا برای جلوگیری
دوست جان پیام داده که فلان موکب التماس دعا داره، میای بریم؟ هنوز خستگی سفر اربعین برجا بود. رفتم که یه نخودی توی آش باشم. ماشاالله آنقدر نیرو آمده بود که از فرط یکاری برگشتم خوابگاه. ناراحت نشدم. بیشتر کیف کردم. بچه هایی که اگر بیرون میدیدی گمان میکردی اصلا اهل این چیزها نیستند، آمده بودند با چه عشقی کار می‌کردند. دلم نیامد کار را ازشان بگیرم. هرچند عملا برعکسش اتفاق افتاده بود. بماند که بروبچ کم تجربه خبر یک unkle sprain ساده رو یه جوری میرسوندن و
دوست جان پیام داده که فلان موکب التماس دعا داره، میای بریم؟ هنوز خستگی سفر اربعین برجا بود. رفتم که یه نخودی توی آش باشم. ماشاالله آنقدر نیرو آمده بود که از فرط یکاری برگشتم خوابگاه. ناراحت نشدم. بیشتر کیف کردم. بچه هایی که اگر بیرون میدیدی گمان میکردی اصلا اهل این چیزها نیستند، آمده بودند با چه عشقی کار می‌کردند. دلم نیامد کار را ازشان بگیرم. هرچند عملا برعکسش اتفاق افتاده بود. بماند که بروبچ کم تجربه خبر یک unkle sprain ساده رو یه جوری میرسوندن و
امروز به مامان میگم : مامان، به نظرت نامنظم بودن من بده؟
میگن : آره
میگم: حافظ میگه فکر معقول بفرما، گل بی خار کجاست؟ این خار منه مامان :)) اشکال نداره زیاد :))
میگن: ما گل که میخریم با سر قیچی خار هاشو جدا میکنیم....
من :))))

زنگ زدم به آبجی بزرگه. میگم چه انتقادی داری به من؟
میگه چه یهویی. چه انتقادی؟
میگم هرچی! چه بدی ای دارم؟
میگه هیچی یادم نمیاد
میگم نامنظم نیستم؟
میگه نه. اون که بدی نیست.
خندیدم. میگم : میخواستم برات بخونم فکر معقول بفرما، گل بی خا
سلام  دوباره
پس از مدتها
بعد از کلی مشغولیت الکی
سلام به دوباره به لحظه های تکراری
دوباره داستان دزدیده شدن گوشیم و بازگشت به زندگی
دوباره زنده شد من
و دوباره پناه آوردن به اینجا
شاید بی انصافی باشه ولی خیلی خوبه اگه میشد یه نفرم مثل اینجا می داشتم تا این وقتا پناه ببرم به خودش
کسی که بدونم فقط خودم و خودش دردامونو می دونیم
یه نفر که حرف بزنم و حرف بزنه
یه نفر که اشک بریزم و اشک بریزه
یه نفر که آخر آخرش بخندیم و بخندیم وبخندیم تا همه خستگیای رو
بعد از بُرد تیم ملی، از سه تیم آسان و مساوی کردن با عراق، همه گفتند که کی روش بهترین مربی است، اما توجه نداشتند که تیم ایران مقابل چه تیمی بود.
اما وقتی تیمِ مقابلِ ایران، کمی نسبت به چهار تیم قبل، قوی تر است، ایران در مقابل او شکست می‌خورد، آن هم سه گل، آن هم گل خوردن بیرانوندی که همه از او تعریف می‌کردند، تا آنجایی که گل آخر هم در دقایق پایانی به ثمر رسید.این ها نتیجه تفکرات غربگرانه ای است که بر سر این ملت آورده است.
تفکری مثل برجام، تفکری م
دانلود آهنگ داره میریزه
هم اکنون به مناسبت تولد امام رضا (ع) ♫ دانلود مداحی داره میریزه گله که از آسمون با نوای مداح اهل بیت کربلایی جواد مقدم به همراه تکست و بهترین کیفیت آماده کرده ایم ♫
Download Old Nohe BY : Javad Moghdam | Dare Mirize With Text And 2 Quality 320 And 128 On

متن نوحه داره میریزه جواد مقدم
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
داره میریزه؛ گُله که از آسمون، داره میریزه رو سرِ زمین و زمون●♪♫
داره میریزه… میریزه…●♪♫
داره میریزه از آسمون؛ ستاره ملک●♪♫
میریزه باز خدا رو
یکی از بزرگترین قالیشویی‌های ایران کجاست؟

انتخاب
قالیشویی به ویژه در ایام پایانی سال همواره یکی از دغدغه‌های
ایرانی‌هاست. شستشوی اسلامی و تمیز، بدون آسیب دیدن فرش همواره در اولویت
انتخاب خانواده‌هاست. اما چطور قالیشویی خوب پیدا کنم؟ این سوال یکی از
سوالات بسیار رایج است.
ادامه مطلب
در فلق بود که پرسید سوارآسمان مکثی کردرهگذر شاخه نوری که به لب داشتبه تاریکی شن ها بخشید و به انگشتنشان داد سپیداری و گفتنرسیده به درختکوچه باغی است که از خواب خداسبز تر استو در آن عشق به اندازه پرهای صداقت آبی استمیروی تا ته آن کوچهکه از پشت بلوغ سر به در می آردپس به سمت گل تنهایی می پیچیدو قدم مانده به گلپای فواره جاوید اساطیر زمین می مانیو تو را ترسی شفاف فرا می گیرددر صمیمیت سیال فضا، خش‌خشی می‌شنوی:کودکی می بینیرفته از کاج بلندی بالاجو
قبلا گفته بودم به خاطر این که میزم نزدیک دره، افتخار دربانی و منشی‌گری آزمایشگاه رو دارم و هر کس که دنبال دکتر میم می‌گرده، به محض ورود از من می‌پرسه دکتر کجاست و هر کس در می‌زنه، از من انتظار داره در رو باز کنم.
اما فکر نمی‌کردم ملت با قیافه‌ی من شرطی شده‌باشن و با دیدنم احساس کنن که حتما باید یه چیزی بپرسن!
صبح به محض این که رسیدم دانشکده و با کاپشن و کوله‌پشتی و هدفون وارد آزمایشگاه شدم، آقای قاف که خودش قبل از من و از نمی‌دونم کِی اونج
عبور از «جنگ یک وجبی» یا شهدا برای چه آینده‌ای جنگیدند؟

نگاهی به خاکریزهای دفاع مقدس امروز

1. بیست سال از پایان جنگ گذشته است.
کسانی که دوسال بعد از جنگ بدنیا آمده‌اند امسال وارد دانشگاه شده‌اند و عمده جمعیت کشور کسانی هستند که بعد از والفجر8 بدنیا آمده اند  .

2. حداقل دویست و پنجاه هزار شهید جان خود را در دفاع مقدس فدا کردند .
اگرنه برای هر شهید که برای هر ده شهید کتابی منتشر شده بود بیست وپنج هزار عنوان کتاب بخش کوچکی از کتابخانه‌های
تعداد چهل دانش آموز در پایه های پنجم و ششم به صورت داوطلبانه و علاقمند به فعالیتهای فرهنگی تربیتی با موضوع سفیران سلامت ، در طرح سفیران سلامت این آموزشگاه شرکت نمودند ابتدا اهداف ، شرایط ، وظایف سفیران سلامت برای ایشان شرح داده شد سپس الگو بودن رفتار و منش دانش اموز عضو سفیران سلامت مورد تاکید بود و در جلسه ی دوم برای هر دانش آموز کارت سفیر سلامت صادر شد
تولیدی کفش کجاست؟
کفاشی رضوان تولیدکننده کفش های مجلسی و راحتی زنانه مردانه و بچه گانه با 20 سال سابقه فعالیت در خدمت هموطنان عزیز می باشد.
بیش از 50 مرکز کارگاهی خانگی فعال در عرصه تولید انواع کفش و دمپایی های ارزان قیمت و با بیش از 200 مدل متنوع کفش زنانه کفش مردانه و کفش های بچگانه وفانتزی

- ارسال به سراسر کشور در اسرع وقت
- ارسال در همان روز ثبت سفارش
- ارسال دقیقا طبق تصاویر محصولات
- قیمت های ارزان و رقابتی در سراسر کشور

مشاهده محصولات و ق
⚫ انا لله و انا الیه راجعون
مراسم تشییع و تدفین مادر بزرگوار سردار سرتیپ پاسدار شهید حاج حسن طهرانی مقدم ( پدر صنعت موشکی ایران ) ، روز یکشنبه 98/2/15 رأس ساعت 9 صبح از مقابل منزل ایشان واقع در کاشانک-مسجد والفجر به سمت حرم حضرت شاه عبدالعظیم حسنی برگزار می گردد .
درضمن ، مراسم شب سوم و هفتم آن مرحومه روز سه شنبه 98/2/17 از ساعت 19 الی 20:30 در میدان فلسطین-مسجدامام جعفر صادق(ع) برگزارمی گردد .
شهید راه نابودی اسراییل
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
نمونه سوالات درس اول سلامت و بهداشت دوازدهم
سوالات درس 1 سلامت دوازدهم
نمونه سوالات امتحانی درس اول سلامت و بهداشت دوازدهم
سوال های مهم درس یک سلامت و بهداشت دوازدهم
درس اول سلامت و بهداشت دوازدهم

به نام خدا

ادامه مطلب
با عرض سلام و وقت بخیر و آرزوی سلامتی برای کلیه خانواده های محترم
در صورتی که تا کنون فرم سلامت خود و اعضای خانواده محترمتان را در سایت زیر تکمیل ننموده اید خواهشمندیم امروز با مراجعه به سایت http://salamat.gov.ir فرم سلامت را برای تمامی اعضای خانواده خود تکمیل نموده و تعداد اعضای خانواده خود را که در سایت مربوطه تکمیل نموده اید را با مشخصات زیر به شماره هنرستان ارسال نمایید.  با تشکر فراوان از همکاری شما 
نام و نام خانوادگی
نام کلاس
تعداد اعضای خان
دانلود پرسشنامه چک لیست سنجش میزان عزت نفس کودکان پیش دبستانی عزیزی مقدم (شامل پرسشنامه استاندارد،امتیازبندی، تفسیر و روایی – پایایی پرسشنامه)
این چک لیست ۲۰ گویه دارد و توسط عزیزی مقدم ( ۱۳۸۶) طراحی شده است و به
سنجش میزان عزت نفس کودکان می پردازد، این چک لیست در اختیار مربیان قرار
می گیرد و مربیان برای هر یک از کودکان بر اساس مشاهدات خود چک لیست را
تکمیل می نمایند. (توضیحات کامل پرسشنامه در داخل فایل)
نوع فایل: ورد آفیس word مولفه: دارد تعد
تو مسیر برگشت همسفر ازم پرسید سال 92 به کی رای دادی؟
من کلا تو یه انتخابات شرکت کردم اونم دور اول انتخابات مجلس نهم بود
اون زمان خیلی تحقیق کردم تا به لیستی رای بدم که هماهنگ با دکتر باشن خوب یادمه رقابت اصلی بین دو لیست جبهه پایداری و جبهه متحد اصولگرایان بود و اصلاح طلب ها قاطی باقالی ها بودنبرای دور دوم همون انتخابات هم دیر رسیدم پای صندوق و نتونستم رای بدمبعد از اون هم دیگه تو هیچ انتخاباتی شرکت نکردم
وب سایت های سلامت

1- آموزش سلامت همگانی

http://iec.behdasht.gov.ir
2- مشاوره الکترونیکی سلامت

www.samas.ir
3- بانک جامع فیلم سلامت

www.healthtube.ir
3- سامانه الکترونیک مسابقه عکس سلامت

www.salamatpic.ir
4- سامانه بازی آنلاین سلامت

www.salamatgame.ir
5- سامانه هوشمند پیام کوتاه سلامت

www.1000264.ir
6- سامانه آموزش الکترونیک سلامت

http://salamat.ulc.ir
7- سایت کتابخانه همراه سلامت

8- سایت سلامت کودک
childhealth.behdasht.gov.ir// :http

مهم ترین ویتامین ها برای سلامت چشم

تمام بدن ما به ویتامین های مختلف به اندازه کافی نیاز دارندْ یکی از این بخش ها چشم هاست که در این مطلب مهم ترین ویتامین ها برای حفظ سلامت چشم معرفی می شوند
ویتامین های ضروری برای مراقبت از چشم
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اوای دل